IDeeJazz 2018 @Tartu > Info > Piletid
Vaata ka: Sündmuspaik

IDeeJazz 2018 @Tartu piletiinfo

Kus & millal

8. IDeeJazzi piletid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas piletilevi.ee ja müügipunktides üle Eesti. Kontsertide alguses kohapeal on võimalik pileteid osta vaid istekohtade jätkudes.

Suured staarid, väiksed saalid!

Osta oma piletid siin:

Soodustused

Kuni 14. oktoobrini (k.a.) on kõik piletid eriti soodsate hindadega! Tava- ja sooduspiletite hinnad on märgitud artistide tutvustuslehtedel ja Piletilevis.

Valikud

Saadaval on üksikute kontsertide pääsmed, päevapiletid ja festivali pass, mis võimaldab ülisoodsalt külastada kõiki IDeeJazz @Tartu kontserte.

Tartu > Info > Sündmuspaik
Vaata ka: Piletid

IDeeJazz 2018 @Tartu sündmuspaik

Eesti Rahva Muuseum

Muuseumi tee 2, Tartu
www.erm.ee

Eesti Rahva Muuseum Raadil pakub mitmekülgseid võimalusi, et novembrikuises Eestis üks suurepärane muusikapidu toimuda saaks.

IDeeJazzi @Tartu kontserdid leiavad aset ERMi teatrisaalis, Hurda saalis, B-fuajees ja avaral silla alal. Kontsertide vahel saab ERMi restoranis või kohvikus keha kinnitada ning külastada mitmesuguseid näituseid.

Eesti Rahva Muuseum Raadil avas uksed 1. oktoobril 2016.
Kaunis ja kaasaegne ERMi hoone, mis on ehitatud endisele Raadi lennuväljale, kajastab arhitektuuriliselt justkui pikka teekonda avaramast kitsamasse, sümboliseerides ajarännakut tänasest mälestusterohkest perioodist tagasi kiviajani, mil meie teadmised iseenda minevikust on kesisemad. See on rada, mis võtab vaatluse alla kõik murrangulised ajalooetapid eestluse kujunemise loos.

Eesti rahvale ja kultuurile rajatud kodu täidab endas mitut ülesannet korraga. ERM on rahvusmuuseumina eestluse mõtestaja, rahva põhiväärtuste kandja ja järjepidevuse hoidja. ERM on ka avatud ja kaasav õpi- ja kultuurikeskkond, kus pakutakse harivat ja põnevat tegevust kõigile põlvkondadele. Külastajale avaneb nii esemeline ja virtuaalne kui ka elusa kultuuriga maailm, mis kutsub avastama, teadvustama ning ise kõigest osa saama, luues sideme noorema ja vanema põlvkonna vahele. ERMi tegevusmeetodiks on kultuuride koostöö ja dialoog.

Teatrisaal
ERMi maja B-osas paiknev kaasaegse heli-, valgus- ja esitlustehnikaga black-box tüüpi saal on mitmekülgsete võimalustega ja sobib suurepäraselt ka kontsertide toimumispaigaks. Teatrisaal on esimene sellelaadse moodsa kõrgtehnoloogiaga avalik ruum Tartus, mis annab kunstiliseks eksperimenteerimiseks suurema vabaduse.

Hurda saal
Maja A-osas paiknev 250 istekohaga saal on varustatud kaasaegse tehnikaga. Saali seina katab kunstiteos „Käbi ja kännud“ – hiigelvaip, millel kujutatud kümmet puutüve katavad Eestis enam levinud puudega seotud perenimed koos eesnimedega. Hurda saalis toimuvad aastaringselt ka Tartu Jazzklubi kontserdid.

ERM asub aadressil Muuseumi tee 2, Tartu.

Vaata kuidas kohale tulla:

IDeeJazz @Tartu
TOETAJAD