IDeeJazz 2018 @Narva > Info > Piletid
Vaata ka: Sündmuspaik

IDeeJazz 2018 @Narva piletiinfo

Kus & millal

8. IDeeJazzi piletid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas piletilevi.ee ja müügipunktides üle Eesti. Kontsertide alguses kohapeal on võimalik pileteid osta vaid istekohtade jätkudes.

Suured staarid, väiksed saalid!

Osta oma piletid siin:

Soodustused

Kuni 14. oktoobrini (k.a.) on kõik piletid eriti soodsate hindadega! Tava- ja sooduspiletite hinnad on märgitud artistide tutvustuslehtedel ja Piletilevis.

Valikud

Saadaval on üksikute kontsertide pääsmed, päevapiletid ja festivali pass, mis võimaldab ülisoodsalt külastada kõiki IDeeJazz @Narva kontserte.
NB! Narvas: Rihards Lībietis Orchestra ja Laura & W üksikpiletid on saadaval vaid kohapeal, kuid festivali pass ja vastava päeva päevapilet tagavad kontserdile sissepääsu!

Narva > Info > Sündmuspaik
Vaata ka: Piletid

IDeeJazz 2018 @Narva sündmuspaik

TÜ Narva Kolledž

fuajee ja kohvik “Muna”
Raekoja plats 2, Narva
www.narva.ut.ee

Maailma parimate ülikoolide hulka kuuluva Tartu Ülikooli kolledž Narvas hakkab silma oma julge ja kaasaegse arhitektuurse lahendusega. Baltikumi esimese orgaanilistest materjalidest ehitatud avaliku hoonena on kolledž suunaviit tulevikku. Seda ka vaimses mõttes – Narva kolledž pakub TÜ kvaliteedimärgiga kõrgharidust, hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone Kirde-Eestis ning on Eesti ühiskonna integratsiooni edendajaks.

IDeeJazzi kontserdid toimuvad stiilses ja avaras kolledži fuajees, kus aastaringselt tegutseb ka Narva Jazzklubi. Paar klubi kontserti leiavad festivali raames aset ka kohvikus “Muna”, mis asub hoone 1. korrusel.

Leia kaardilt:

TÜ Narva Kolledž
Raekoja plats 2, Narva

IDeeJazz @Narva
TOETAJAD