Tartu > Programm > William Suvanne Chess’n Jazz

William Suvanne Chess’n Jazz

Soome

Aeg:
Laupäev 10. november
kell 19.00 – 20.15

Koht:
ERMi silla ala, A-uks
Muuseumi tee 2, Tartu

Piletid:
8€ / 4.10 – 14.10
10€ / 15.10 – 10.11

Chess’n Jazz on kombinatsioon maleturniirist ja jazzikontserdist. Muusika on inspireeritud malemängust ning lood on pühendatud erinevatele malenditele. Album ”Chess’n Jazz” anti välja 2018. aasta septembri lõpus.

William Suvanne (snd 1979) on professionaalse muusikuna tegutsenud juba üle kümne aasta. Ta on varasemalt välja andnud kaks sooloalbumit – “Indian Curry” (2007) ja “President” (2010) – ning pälvinud mitmeid toetusi ja preemiaid nagu Nokia Noore Talendi Stipendium ja Josef Kaartineni nimeline auhind Soome Saksofoniühingult. Suvanne valdab vabalt seitset puhkpilli ning annab erinevate bändide koosseisus üle 150 kontserdi aastas. Lisaks Soomele on ta esinenud enam kui 15 välisriigis. Suvanne tegutseb aktiivselt ka helilooja ja produtsendina.

MALETURNIIR “Chess’n Jazz Välk” (Blitz)

Enne kontserti kell 17.00 toimub ERMis Hurda saali ees fuajees maleturniir, kuhu on oodatud osalema kõik huvilised. Registreeri ennast siin. Maleturniiri viib läbi maleklubi “TARTU KALEV”. Palume kohal olla kell 16.45. “Chess’n Jazz Välgu” võitja mängib boonusmängu William Suvanne endaga! Boonusmäng algab kell 18.50, mida saavad soovi korral jälgida kõik kontserdi külastajad. Maleturniiril “Chess’n Jazz Välk” võistlejad saavad priipääsme William Suvanne Chess’n Jazz kontserdile!

Laval on:

William Suvanne – saksofon
Tuomo Dahlblom – kitarr
Mikael Jakobsson – klaver
Tuure Koski – bass
Mikko Arlin – trummid

Kontserdi toimumist toetab:

Soome Instituut Eestis